Завод-виробник м. Хмельницький
(097) 076-37-86 (067) 009-96-00

Розрахунок вартості

Розрахунок вартості

Як розрахувати вартість самостійно?

Це одне з найпопулярніших питань, яке вводять в стрічці пошукових систем. Однак чому саме САМОСТІЙНО розрахувати вартість? – Відповідь напевно банально проста: Ніхто не хоче, щоб його ошукали і шось йому “впарили”. На будівельних порталах є багато сервісів, які пропонують так звані “калькулятори для самостійного прорахунку” майбутніх витрат на ту чи іншу продукцію. Але, зазвичай, такі “калькулятори” видають занижені або неповні результати, які мають за мету привабити потенційного клієнта здійснити покупку саме там.

То, чи можна все ж таки зробити розрахунок вартості самостійно? – Звичайно ТАК! Однак, це буде важко зробити без спеціальних знань та досвіду. До прикладу: у Вас є простих двоскатний дах шириною 11,60 м і Ваш бюджет обмежений. Звичайно ж, в такі ситуації раціональним рішенням було б шукати “простішу” по формі металочерепицю (як Класік наприклад) але з кращого по якості металу. Все так, але не при ширині скату в 11,60м. Тому що, в такому разі, останній лист металочерепиці Класік потрібно буде розрізати навпіл і перекидати на іншу сторону. В такому випадку варто розглянути як варіант трохи дорожчу металочерепицю Еліт, з вищим і гарнішим профілем, яка “ляже” якраз від краю до краю. Ви не заплатите за жоден зайвий сантиментр, а в результаті може вийти навіть дешевше.

Від чого залежить вартість?

Одним з найголовніших факторів, який впливає на вартість продукції нашого Заводу це метал, з якого вона виготовляється. Оператору, який задіяний в процесі виготовлення, по великому рахунку немає жодної різниці який метал взяти в роботу. Також це не вплине на час виготовлення. Однак якість обраного металу напряму вплине на строк служби продукції.

Тому, на багато простіше якщо Ви відправите нам запит і вкажете яка саме продукція Вас цікавить, якою має бути очікувана якість і цінова категорія. Так наші менеджери зможуть краще Вам допомогти, а скоріше навіть, запропонувати більш вигідний варіант, про який Ви можливо навіть і не знали.

Більше інформації про розрахуно вартості на сайті нашого Заводу Дах-Сервіс Хмельницький Дах-Сервіс та на інших ашх сайтах RainGuard

Заказать звонок


  − 5 = 2

  ×
  Замовити дзвінок   6 + 2 =

   ×
   Заказать замер    ×
    Замовити замір     ×
     Хочу стать партнером
      + 31 = 35

      ×
      Стати дилером
       35 − = 34

       ×