Завод-виробник м. Хмельницький
(097) 076-37-86 (067) 009-96-00

Жалюзі

Паркан ЖАЛЮЗІ це тренд останніх декількох років, який стрімко набирає популярності в Україні. І такий інтерес цілком виправданий, оскільки металеві ламелі відрізняються своїм оригінальним зовнішнім виглядом, міцністю і практичністю.


Конструкція забору

Огорожа складається з секцій потрібного розміру. Секції, в свою чергу, монтуються з металевих ламелей повернутих і закріплених під певним кутом. Таке розташування додає конструкції схожості зі звичними нам віконними жалюзями і завдяки цій схожості ламелі отримали таку ж назву.

Проглядається лише зсередини

Регулюючи відступ між ламелями в процесі установки можна відрегулювати просвіт між ними і тим самим приховати або зробити видимою внутрішню сторону ділянки. Наприклад, для того щоб паркан взагалі не проглядався зовні на 1м висоти потрібно 11 ламелей.

Серед інших переваг Жалюзі не тільки оригінальний сучасний дизайн, а також їх доступна ціна як для огорожі Преміум класу.


Кольорова гама

Нижче представлені кольори, які користуються найбільшим попитом, однак гамма кольорів в наявності на виробництві набагато ширша. Звичайно ж, слід враховувати, що у різних виробників металу один і той самий колір може відрізнятися за текстурою та відтінком.


Технічні характеристики


Структура покриття металу


Изготовление из качественного металла

Металеві Жалюзі виготовляються із сировини відомих і перевірених постачальників таких як: Arcelor Mittal (Польща, Німеччина, Бельгія), Voestalpine (Австрія), US Steel (Словаччина) Polyurethane, SSAB (Швеція), Arvedi і Marcegaglia (Італія), Thyssen Krupp (Німеччина ), Dongbu Steel (Південна Корея), Tata Steel (Туреччина) і (Stalcolor) Білорусія.


Монтаж жалюзі

Монтаж ламелей нескладний і не потребує будь-яких спеціальних навичок. Після того, як зварювальних приготує каркас, Ви досить легко зможете встановити ламелі самостійно слідуючи інструкціям на відео наведеному нижче.


Галерея работ

Паркан ЖАЛЮЗІ (металеві ламелі) є новинкою 2019 года в нашому асортименті і чудово користуються попитом вже з перших днів.


Безкоштовна доставка

Також, запрошуємо відвідати наш Завод особисто, де можна побачити усе на власні очі і отримати кваліфіковану консультацію. Крім того, можна скачати Схему доїзду або знайти нас на мапах Google.


Паркан ЖАЛЮЗІ від Дах-Сервісу це вигідно!

 

Заказать звонок


  63 − = 54

  ×
  Замовити дзвінок   88 − = 82

   ×
   Заказать замер    ×
    Замовити замір     ×
     Хочу стать партнером
      3 + = 4

      ×
      Стати дилером
       56 + = 57

       ×