Завод-виробник м. Хмельницький
(097) 076-37-86 (067) 009-96-00

Скачати прайс

Скачати прайс

 

Щоб Скачати прайс заповніть спеціальну форму

 

Від чого залежить ціна?

Дуже часто клієнт відразу хоче дізнатися ціну. Але чи все так просто і однозначно? – Ціна продукції безпосередньо залежить від якості того металу з якого вона виготовлена. Так, наприклад, використовуючи більш дешевий і менш якісний метал недобросовісний виробник може отримати більш низьку собівартість товару. Також знизити ціну можна за рахунок використання у виробництві обладнання яке вже було у використанні і неабияк вичерпало свій ресурс. Все це звичайно ж робить ціну нижчою і привабливою, але в той же час істотно впливає на якість і термін служби продукції.

Наш Завод цінує своєю репутацією, тому, якщо Ви замовляєте “0,45 Словак”, Ви його і отримуєте, а не “0,43 Китай” під виглядом “Словака”.

Чому цін немає на сайті?

Сайт заводу це не інтернет магазин і металочерепицю або іншу продукцію так просто “одним кліком” через інтернет не купити. Здійснюючи таку покупку все потрібно ретельно обміркувати, розглянути різні варіанти і зважити всі “За” та “Проти”. До того ж, часто бувають акційні пропозиції, які діють тут і зараз, а завтра “їх уже купили”.

Ціна на металочерепицю, профнастил, сайдинг металевий, водостічні системи та іншу продукцію надається після заповнення форми “Завантажити прайс”. Чому так? – Все просто! Асортимент у нашого Заводу дуже великий і пересічній людині іноді досить складно в цьому розібратися. Тому, на багато простіше якщо Ви відправите нам запит і вкажете яка саме продукція Вас цікавить, якою має бути очікувана якість і цінова категорія. Так наші менеджери зможуть краще Вам допомогти, а скоріше навіть, запропонувати більш вигідний варіант, про який Ви навіть і не знали.

Більше корисної інформації на сайті нашого Заводу Дах-Сервіс Хмельницький Дах-Сервіс.

Заказать звонок


  72 − 70 =

  ×
  Замовити дзвінок   13 + = 17

   ×
   Заказать замер    ×
    Замовити замір     ×
     Хочу стать партнером
      8 + 1 =

      ×
      Стати дилером
       93 − 85 =

       ×