Завод-виробник м. Хмельницький
(097) 076-37-86 (067) 009-96-00

Європанель


Технічні характеристики

Сайдинг Європанель має спеціальні замкові кріплення і отвори для зручності монтажу. Виготовлення мателосайдингу Європанель здійснюється на сучасному європейському обладнанні панелями до 6 м або більш за домовленістю.


Добірні елементи

Комплектуючі елементи розроблені спеціально для того, щоб фасад з металевого сайдингу виглядав ідеально. Їх конструкція значно спрощує процес встановлення, приховує монтажні області та місця стику елементів.


Монтаж сайдингу Європанель

Монтаж металевого сайдингу це досить кропітка робота. Швидко та професійно її зможуть виконати кваліфіковані фахівці. Однак, в головних аспектах нескладно розібратися. Нижче наведено деякі поради для тих, хто бажає здійснити монтаж сайдингу своїми руками.

Монтаж сайдингу Європанель

Першим і дуже важливим етапом є створення рівної площини, на яку буде монтуватися металосайдинг. Її може бути змонтовано з оцинкованих профілів або з дерев’яних брусків товщиною не менше 40 мм.

Конструкція монтується за допомогою кронштейнів, що дозволяє регулювати відстань від несучої стіни. Таким чином даючи можливість вирівнювати фактичні відхилення площини стіни від вертикалі.

Металевий сайдинг для фасадів можна встановлювати як з утеплювачем, так і без нього.

Монтаж панелей здійснюється як вертикально, так і горизонтально (від низу до верху).

Деякі монтажники радять встановлювати зверху-вниз, щоб уникнути скупчення вологи в місцях стику панелей, але даний варіант більш складний в монтажі і навряд чи на стільки виправданий.

Гама кольорів

В більшості випадків металосайдинг Європанель виготовляється з металу з покриттям PRINTECH, який імітує малюнок такої деревини як: світлий та темний дуб, вишня, сосна, вільха, золотий дуб та інші. Крім того, для прикладу, 3D Дуб має додаткове покриття яке також відтворює текстуру деревини.


Структура покриття металу

основа – сталевий лист;
шар цинку;
спеціальне захисне покриття;
шар грунту;
захисне тильне покриття;
полімерне покриття з:

 • Поліестер / Матполіестер
 • Printech (під дерево)
 • Polyester High build (Гарантія 45 років)
Структура покриття металу

Виготовлення з якісного металу

Для виготовлення Металосайдингу Європанель використовується сировина відомих та перевірених постачальників таких як: Arcelor Mittal (Польща, Німеччина, Бельгія), Voestalpine (Австрія), US Steel (Словаччина) Polyurethane, SSAB (Швеція), Arvedi і Marcegaglia (Італія), Thyssen Krupp (Німеччина ), Dongbu Steel (Південна Корея), Tata Steel (Туреччина), Китай та Україна.


Сайдинг Європанель Фотогалерея

Сайдинг Європанель є найбільш простим в монтажі і може встановлюватися як горизонтально, так і вертикально. Через значну кількість варіацій його виготовлення збільшується і область його застосування. Це можуть бути: приватні будинки, торговельні та промислові будівлі, а також паркани і ворота різних конфігурацій.


Безкоштовна доставка

Заказать звонок


  − 4 = 4

  ×
  Замовити дзвінок   1 + 8 =

   ×
   Заказать замер    ×
    Замовити замір     ×
     Хочу стать партнером
      39 − = 32

      ×
      Стати дилером
       3 + 7 =

       ×