Завод-виробник м. Хмельницький
(097) 076-37-86 (067) 009-96-00

ЄвроБрус


Технічні характеристики

Сайдинг ЄвроБрус це металева панель, яка складається з двох секцій. Вона має спеціальні замкові кріплення і отвори для зручності монтажу. Даний вид сайдингу може бути виготовлений як з мікрохвилями, які додають міцності металевій панелі, так і без них. Виготовлення ЄвроБрусу здійснюється на сучасному європейському обладнанні панелями до 6 м або більш за домовленістю.


Добірні елементи

Комплектуючі елементи розроблені спеціально для того, щоб фасад з металевого сайдингу виглядав ідеально. Їх конструкція значно спрощує процес встановлення, приховує монтажні області та місця стику елементів.


Монтаж сайдингу ЄвроБрус

Монтаж металевого сайдингу це досить кропітка робота. Швидко та професійно її зможуть виконати кваліфіковані фахівці. Однак, в головних аспектах нескладно розібратися. Нижче наведено деякі поради для тих, хто бажає здійснити монтаж сайдингу своїми руками.

Монтаж сайдингу ЄвроБрус

Першим і дуже важливим етапом є створення рівної площини, на яку буде монтуватися металосайдинг. Її може бути змонтовано з оцинкованих профілів або з дерев’яних брусків товщиною не менше 40 мм.

Конструкція монтується за допомогою кронштейнів, що дозволяє регулювати відстань від несучої стіни. Таким чином даючи можливість вирівнювати фактичні відхилення площини стіни від вертикалі.

Металевий сайдинг для фасадів можна встановлювати як з утеплювачем, так і без нього.

Монтаж панелей здійснюється як вертикально, так і горизонтально (від низу до верху).

Деякі монтажники радять встановлювати зверху-вниз, щоб уникнути скупчення вологи в місцях стику панелей, але даний варіант більш складний в монтажі і навряд чи на стільки виправданий.


Гама кольорів

В більшості випадків металосайдинг ЄвроБрус виготовляється з металу з покриттям PRINTECH, який імітує малюнок такої деревини як: світлий та темний дуб, вишня, сосна, вільха, золотий дуб та інші. Крім того, для прикладу, 3D Дуб має додаткове покриття яке також відтворює текстуру деревини.


Структура покриття металу

основа – сталевий лист;
шар цинку;
спеціальне захисне покриття;
шар грунту;
захисне тильне покриття;
полімерне покриття з:

 • Поліестер / Матполіестер
 • Printech (під дерево)
 • Polyester High build (Гарантія 45 років)
Структура покриття металу

Виготовлення з якісного металу

Для виготовлення Металосайдингу ЄвроБрус використовується сировина відомих та перевірених постачальників таких як: Arcelor Mittal (Польща, Німеччина, Бельгія), Voestalpine (Австрія), US Steel (Словаччина) Polyurethane, SSAB (Швеція), Arvedi і Marcegaglia (Італія), Thyssen Krupp (Німеччина ), Dongbu Steel (Південна Корея), Tata Steel (Туреччина).


Сайдинг ЄвроБрус Фотогалерея

Сайдинг ЄвроБрус заслужено користується виликим попитом. Цей оздоблювальний матеріал використовується переважно для котеджів і заміських житлових будинків. Поєднання металлосайдингу “під дерево” разом з іншими сучасними будівельними матеріалами дає можливість в короткий термін зводити енергоефективні будинки з привабливим зовнішнім виглядом. А також, паркани та ворота різних конфігурацій.


Безкоштовна доставка

Заказать звонок


  36 − 32 =

  ×
  Замовити дзвінок   9 + 1 =

   ×
   Заказать замер    ×
    Замовити замір     ×
     Хочу стать партнером
      59 − = 50

      ×
      Стати дилером
       94 − = 91

       ×