Завод-виробник м. Хмельницький
Viber Mobile WhatsApp Telegram
(097) 076-37-86 (067) 009-96-00

Warszawa


Гама кольорів

Нижче наведено кольори, які найбільше корстуються попитом, однак кольорова гама в наявності на виробництві набагато ширша. Також, варто враховувати, що у різних виробників металу один і той самий колір може відрізнятися за текстурою та відтінком.


Технічні характеристики

Виготовлення металочерепиці Warszawa здійснюється на сучасному європейському обладнанні панелями до 6 м або більше за домовленістю.


Виготовлення з якісного металу

Для виготовлення Металочерепиці Warszawa використовується сировина відомих та перевірених постачальників таких як: Arcelor Mittal (Польща, Німеччина, Бельгія), Voestalpine (Австрія), US Steel (Словаччина) Polyurethane, SSAB (Швеція), Arvedi і Marcegaglia (Італія), Thyssen Krupp (Німеччина ), Dongbu Steel (Південна Корея), Tata Steel (Туреччина).


Структура покриття металу

основа – сталевий лист;
шар цинку;
спеціальне захисне покриття;
шар грунту;
захисне тильне покриття;
полімерне покриття з:

 • Polyester High build (Гарантія 45 років)
 • Поліестер / Матполіестер
Структура покриття металу

Також металочерепицю Warszawa може бути виготовлено з металу, який має поліуританове покриття та прошарок цинку 275 г/м². Виробник металу: U.S.Steel Словаччина. Гарантія на металочерепицю з такого металу становить 50 років!


Галерея робіт

Металочерепиця Warszawa є новинкою 2021 року в нашому асортименті, разом з тим, завдяки своїм характеристикам та привабливому зовнішньому вигляду вона дуже швидко стала однією з самих популярних.


Безкоштовна доставка

 

Заказать звонок


  − 1 = 4

  ×
  Замовити дзвінок   6 + 2 =

   ×
   Заказать замер

    ×
    Замовити замір

     ×
     Хочу стать партнером
      63 − 60 =

      ×
      Стати дилером
       36 + = 41

       ×