Завод-виробник м. Хмельницький
Viber Mobile WhatsApp Telegram
(097) 076-37-86 (067) 009-96-00

1 вид

Завод покрівельних матеріалів “Дах-Сервіс” пропонує високоякісні водостічні системи від виробника PROFIL – польської марки із 25-річним досвідом роботи на ринку. Наша компанія є офіційним дистриб’ютором марки PROFIL на українському ринку і гарантує високу якість та вигідні ціни на весь асортимент водостічних систем.

Характеристики водостічних систем PROFIL

Водостічні системи є обов’язковим елементом даху сучасного будинку. На сьогодні компанія PROFIL виготовляє два різновиди систем для дахових водостоків, що відрізняються габаритами:

Водостічні системи PROFIL випускаються у 5 кольорових рішеннях згідно палітри RAL. Доступні відтінки дозволяють підібрати водостічну систему під готову покрівлю та інші архітектурні елементи будинку у максимально гармонійному поєднанні.

Кожна з представлених систем дозволяє змонтувати комплексну систему водовідведення для покрівлі різної площі та конфігурації. Водостічні системи PROFIL завдяки модульній легко-збірній конструкції використовуються навіть при складній конфігурації даху. Серед основних їх переваг варто відзначити:

Комплектація готової водостічної системи може бути підібрана в залежності від потреб замовника. Спеціалісти компанії “Дах-Сервіс” нададуть консультаційну підтримку та допомогу при проектуванні стічної системи в індивідуальному порядку.

Заказать звонок


  3 + 6 =

  ×
  Замовити дзвінок   + 83 = 93

   ×
   Заказать замер

    ×
    Замовити замір

     ×
     Хочу стать партнером
      − 3 = 5

      ×
      Стати дилером
       58 + = 65

       ×