Завод-виробник металочерепиці та профнастилу
(097) 076-37-86Телефонуйте 9-18:00

Velux

Мансардні вікна данської компанії VELUX можна зустріти в будинках по всьому світі. І це не дивно, адже досвід роботи VELUX на ринку становить понад 75 років. Варто відзначити і той факт, що саме засновником компанії, Віллумом Канном Расмуссеном і було винайдено та спроектовано мансардне вікно. З тих пір винахід Расмуссена поширився далеко за межі Данії.

Про компанію VELUX

Перше мансардне вікно було встановлено в Данії в одній із місцевих шкіл. Роботу виконував винахідник і майбутній засновник міжнародної корпорації VELUX Віллум Канн Расмуссен. Розробляючи назву для власної компанії йому вдалося органічно поєднати в одному слові головні риси мансардних вікон та їх ключові властивості — вентиляцію та доступ повітря (“VE” – похідне від слова “вентиляція”) і здатність пропускати велику кількість сонячного світла (“LUX” – світло).

Сьогодні виробничі потужності компанії розташовані у понад 11 країнах світу, включаючи Україну. Штаб-квартира компанії знаходиться в Данії (місто Хорсхольм). Загальна кількість працівників компанії становить понад 10 000 чоловік.

Продукція VELUX

Можна виготовляти продукцію, котра по своїм якостям буде відповідати певним вимогам, а можна виробляти товари, котрі будуть завдавати вектор розвитку індустрії в цілому і давати покупцям навіть більше, ніж вони очікували. Останній варіант і вибирає компанія VELUX. Серед переваг вікон її виробництва слід відзначити:

product-main-pic