Завод-виробник металочерепиці та профнастилу
(097) 076-37-86Телефонуйте 9-18:00

Т8

Як облицювальний матеріал, металопрофіль Т8 від виробника “Дах-Сервіс” є найбільш практичним та довговічним матеріалом. Чому цей фасадний матеріал набув такої популярності при будівництві? Ось лише декілька причин:

Особливості металопрофілю с8

Металопрофіль від виробника компанії “Дах-Сервіс” вирізняється якістю і високими показниками корозійної стійкості. В якості матеріалу для профнастилу використовується сировина відомих у всьому світі постачальників: SSAB (Швеція), U.S Steel (Словаччина),Arcelor Mittal (Польща, Німечина, Бельгія), Thyssen Krupp (Німеччина), Dongbu Steel (Південна Корея).

Профнастил марки пс8 має найменшу серед стандартних типових розмірів висоту хвилі профілю, яка складає 7-8 мм. Переважні напрямки його використання:

Основні характеристики профнастилу, або ще як його називають профлист с8 виглядають наступним чином:

Використовують також такі позначення для профлиста т8: с8,пс8 . Подібними аналогами металопрофілю цего типу є : профнастил пс10, с10, пс7, с7,

В дилерській мережі компанії “Дах-Сервіс” ви можете купити металопрофіль в Житомирі, Хмельницькому, Івано-Франківську, Вінниці, Луцьку, Львові, Тернополі, Рівному, Чернівцях, Києві та інших населених пунктах.

 

product-main-pic