Завод-виробник металочерепиці та профнастилу
(097) 076-37-86Телефонуйте 9-18:00

T57

Металопрофіль Т57 характеризується максимальною висотою хвилі серед декоративного фасадного та покрівельного профнастилу. Основні сфери його застосування — покрівельний матеріал для дахів з мінімальним кутом нахилу і зашивання фасадів господарських споруд і житлових будівель.

З-поміж інших характеристик, металопрофіль Н57 вирізняється жорсткістю на вигин та легкістю. Виробництво металопрофілю відбувається методом холодного прокату гарячеоцинкованого сталевого листа. Йому надається трапецієподібна форма в поперечному розрізі та додаткові ребра жорсткості, що забезпечують легкість з одночасною міцністю готової продукції. Фарбування профнастилу пк57 здійснюється в залежності від сфери його використання — з широкої сторони хвилі для фасадних робіт або з вузької сторони для покриття дахів.

Використовувати металопрофіль НС57 можна для широкого кола архітектурних рішень. Він гармонійно поєднується з іншими сучасними будівельними матеріалами для створення вишуканого зовнішнього вигляду та відзначається практичністю.

Основні технічні характеристики профнастилу Н57:

Профнастил Т57 часто вживається під такими назвами: профлист Н57/60, НС57/60, ПК57/60, ТП57/60. По своїм несучим здібностям він не поступається металопрофілю Т50.
Ціна данного виду профнастилу як і інших залежить від товщини та якості сировини.
Дилерська мережа компанії “Дах-Сервіс” представлена у понад 10 містах України. Ви можете купити металопрофіль в Чернівцях, Рівному, Івано-Франківську, Вінниці, Луцьку, Львові, Тернополі, Житомирі, Хмельницькому, Києві та інших населених пунктах.

Металопрофіль від виробника компанії “Дах-Сервіс” — це не лише стабільно висока якість, але і індивідуальний підхід до потреб кожного клієнта. Наші спеціалісти допоможуть вибрати оптимальне рішення і при необхідності забезпечать доставку матеріалу безпосередньо на будівельний майданчик.

 

product-main-pic