Завод-виробник металочерепиці та профнастилу
(097) 076-37-86Телефонуйте 9-18:00

T18

Металопрофіль Т18 відноситься до покрівельних та фасадних профілів. В залежності від сфери застосування, металопрофіль с18 може виготовлятись з капілярною канавкою (для використання в якості покрівельного матеріалу) або без неї.

Фасадний або стіновий профнастил пс18 використовується для зведення огорожі та парканів, опалубки для стін житлових та господарських приміщень, а також для декоративного оздоблення інших конструкцій. Виробництво профлиста нс18 та інших відбувається шляхом холодного прокату. Декоративне покриття профлиста з обох сторін може відрізнятись, але частіше за все використовуються наступні матеріали:

Покрівельний металопрофіль с18 застосовується при реконструкції чи зведенні дахів, що мають кут нахилу не менше 14°. Додаткова капілярна канавка надає профнастилу тривкості та довговічності.

Металопрофіль від виробника компанії “Дах-Сервіс” додатково захищається спеціальною плівкою, що легко знімається при монтажних роботах. Плівка захищає фарбу та покриття металопрофілю при його транспортуванні та будівельних роботах.

Основні технічні характеристики профнастилу с18:

Металопрофіль т18 також часто називають С18,ПК18,ПС18. Подібним аналогічними продуктами е профнастил ПК20, ПС20, С20, НС20, Т20.
Ціна металопрофілю данного виду залежить від товщини сировини та її якості.

Дилерська мережа компанії “Дах-Сервіс” представлена у понад 8 областях. Ви можете купити металопрофіль в Хмельницькому, Рівному, Івано-Франківську, Вінниці, Луцьку, Львові, Тернополі, Житомирі, Чернівцях, Києві та інших населених пунктах.

 

product-main-pic