Завод-виробник металочерепиці та профнастилу
(097) 076-37-86Телефонуйте 9-18:00

T15

Металопрофіль Т15 відноситься до фасадного профнастилу і використовується переважно для облицювання стін житлових і господарських приміщень. Завдяки достатній міцності на вигин він також з успіхом застосовується для покрівельних робіт. Особливо об’ємно і гарно виглядають фасади з профнастилу пс15. Його характеристики дозволяють використовувати цей профіль для дахів кіосків, гаражів, невеликих будівель.

Як і інші марки, профнастил від виробника компанії “Дах-Сервіс” — це висока якість по привабливій ціні готової продукції. У виробництві профлиста ми використовуємо лише сировину відомих постачальників та сучасне обладнання.

Виробництво профнастилу с15 відбувається методом холодного прокату гарячеоцинкованого сталевого листа. Габаритні розміри профнастилу Т15 надають йому високої міцності на вигин з одночасною невеликою вагою кожного листа. Окрім цинкування, металопрофіль додатково захищається шаром грунтуючого матеріалу та полімерним покриттям. Від покриття залежить і зовнішній вигляд профнастилу — він може бути матовим або глянцевим.

Як облицювальний та покрівельний матеріал, профлист с15 має ряд істотних переваг:

Основні технічні характеристики профнастилу пс15:

Профнастил т15 також називають: пр15, пс15, с15, пк15. Ціна металопрофілю залежить від товщини , якості, виду покритя сировини.

Дилерська мережа компанії “Дах-Сервіс” представлена в різних містах України. Ви можете купити металопрофіль в Рівному, Хмельницькому, Івано-Франківську, Вінниці, Луцьку, Львові, Тернополі, Житомирі, Чернівцях, Києві та інших населених пунктах.

 

product-main-pic