Завод-виробник металочерепиці та профнастилу
(097) 076-37-86Телефонуйте 9-18:00

Т12ЕКО

Унікальна особливість профнастилу, як будівельного матеріалу, полягає у його універсальності. З його допомогою можна вкрити дах господарської споруди або житлового будинку, а також використовувати в якості облицювального матеріалу для фасадних стін та внутрішніх перегородок.

Профнастил подібний до металочерепиці своєю будовою та матеріалами, із яких він виготовляється. Основа профлиста — гарячеоцинкований сталевий лист, який обробляють пасивуючим засобом і фарбують з подальшим захисним покриттям.

В залежності від вигину профілю та його розмірів, профнастил може використовуватись для рішення різних архітектурних завдань. Від будівництва огорожі до використання в якості покрівельного матеріалу або несущої основи для нежитлових приміщень.

Профнастил марки Т12ЕКО — один з найбільш широко вживаних на вітчизняному будівельному ринку. Його основні характеристики:

Основна сфера застосування цього різновиду профнастилу — для зведення парканів та огорожі. Модифікація “ЕКО” передбачає меншу частоту хвиль у порівнянні зі стандартним профнастилом Т12.

Серед переваг профнастилу Т12ЕКО варто відзначити:

Ціна профлиста т12ЕКО залежить від вибору товщини та якості сировини замовником.

Виготовляється профнастил Т12ЕКО з оцинкованого сталевого листа. Профілювання відбувається шляхом холодного прокату. Для забезпечення корозійної стійкості шар металу покривається пасивуючим матеріалом, а також фарбується із застосуванням спеціального захисного покриття.

 

product-main-pic