Завод-виробник металочерепиці та профнастилу
(097) 076-37-86Телефонуйте 9-18:00

T12

Металопрофіль Т12 виробництва компанії “Дах-Сервіс” має чітко виражений геометричний малюнок профілю, що дозволяє використовувати його в якості облицювального декоративного матеріалу для самого широкого кола архітектурних рішень. Окрім облицювання стін будівель, цей профнастил може використовуватись в якості покрівельного матеріалу.

На відміну від металочерепиці, профнастил Т12 зручно використовувати для реконструкції чи вкладання дахів та покрівлі з малим кутом нахилу. Хоча цей матеріал чудово підходить і для будівництва парканів чи зашивання стін. Найпоширенішим е встановлення огорож та заборів з профнастилу цего виду.

Вибір кольорової гамми готового профлиста Т12 відбувається по стандартним палітрам RAL та RR.

Від вибору типу покриття залежить товщина готового матеріалу, що може складати від 15 до 50 мк. Серед найпоширеніших матеріалів для захисного покриття використовуються: поліестер, мат поліестер, пурал, алюцинк, цинк та інші синтетичні сполуки.

Основні технічні характеристики профнастилу марки Т12:

Використовують такі назви металопрофілю т12: профнастил с12 , пс12
Ціна металопрофілю данного виду залежить від вибору товщини та якості сировини.

Ви можете купити металопрофіль від виробника компанії “Дах-Сервіс” зробивши замовлення на нашому сайті. В представництвах компанії ви маєте можливість купити профнастил в Вінниці, Рівному, Києві, Тернополі. Івано-Франківську, Чернівцях, Житомирі, Хмельницькому, Луцьку, Рівному та інших.

Наша компанія індивфдуально підходить до вирішення потреб кожного клієнта. Спеціалісти компанії “Дах-Сервіс” допоможуть підібрати профнастил від виробника відповідно до ваших потреб та організують доставку готової продукції.

 

product-main-pic