Завод-виробник м. Хмельницький
(097) 076-37-86 (067) 009-96-00

Siena


Гама кольорів

Нижче наведено кольори, які найбільше корстуються попитом, однак кольорова гама в наявності на виробництві набагато ширша. Також, варто враховувати, що у різних виробників металу один і той самий колір може відрізнятися за текстурою та відтінком.


Технічні характеристики

Виготовлення Металочерепиці Siena здійснюється на сучасному європейському обладнанні панелями до 6 м або більше за домовленістю.


Виготовлення з якісного металу

Для виготовлення Металочерепиці Siena використовується сировина відомих та перевірених постачальників таких як: Arcelor Mittal (Польща, Німеччина, Бельгія), Voestalpine (Австрія), US Steel (Словаччина) Polyurethane, SSAB (Швеція), Arvedi і Marcegaglia (Італія), Thyssen Krupp (Німеччина ), Dongbu Steel (Південна Корея), Tata Steel (Туреччина).


Структура покриття металу

основа – сталевий лист;
шар цинку;
спеціальне захисне покриття;
шар грунту;
захисне тильне покриття;
полімерне покриття з:

 • Polyester High build (Гарантія 45 років)
 • Поліестер / Матполіестер
Структура покриття металу

Також Металочерепицю Siena може бути виготовлено з металу, який має поліуританове покриття та прошарок цинку 275 г/м². Виробник металу: U.S.Steel Словаччина. Гарантія на металочерепицю з такого металу становить 50 років!

Види покриття металочерепиця


Галерея робіт

Металочерепиця Siena була однією з перших в нашому асортименті. Але, незважаючи на це, вона не перестає активно користуватися попитом. Ціна металочерепиці даного виду, як і інших залежить від товщини і якості сировини.


Безкоштовна доставка

 

Заказать звонок


  1 + 4 =

  ×
  Замовити дзвінок   8 + 1 =

   ×
   Заказать замер

    ×
    Замовити замір

     ×
     Хочу стать партнером
      − 2 = 1

      ×
      Стати дилером
       4 + 2 =

       ×