Завод-виробник м. Хмельницький
(097) 076-37-86 (067) 009-96-00

Штрипс

Штрипс представляє собою своєрідний “полу-фабрикат” будівельних матеріалів, але відзначається досить численним переліком сфер застосування. Штрипс представляє сталеву смугу різної ширини та товщини. Зі штрипсу виготовляють різні конструктивні елементи для будівництва, його використовують для облаштування блискавичника та в якості монтажної стрічки для пакування.

Виготовлення штрипсу та сфери використання

Штрипс переважно виготовляється із металевих рулонних матеріалів — сталі або інших металів. В залежності від товщини штрипсу може відрізнятись і його призначення. На практиці використовується штрипс товщиною від 0,5 до 10 мм. Тонкий штрипс може застосовуватись у таких випадках:

Штрипс може мати додаткове покриття в залежності від сфери його подальшого застосування. Шар полімеру або цинкування надійно захищає метал від корозії. Фарбування штрипсу відбувається за допомогою лакових або полімерних фарб. Додатковий захист у вигляді полімерної плівки використовується тоді, коли зі штрипсу виготовляють профільні металеві покрівельні матеріали та інші вироби.

Класифікація штрипсу залежить не тільки від товщини стрічки, але і від багатьох інших параметрів:

Використовується штрипс в більшості при виробництві будівельних матеріалів — прокатного штахетника, металопрофілю, профілів для гіпсокартону, підвісів, водостічних систем та добірних елементів. Зі штрипсу також виготовляють труби для водопровідних, газових та вентиляційних систем. Для цього використовується штрипс малої товщини. Зі штрипсу більшої товщини виготовляють труби квадратного поперечного розрізу та іншої форми.

Продукція компанії “Дах-Сервіс”

Завод покрівельних матеріалів “Дах-Сервіс” пропонує широкий асортимент штрипсу за вигідними цінами. Ви можете зробити замовлення на сайті або відвідавши головний офіс компанії у місті Хмельницькому. Компанія “Дах-Сервіс” має розгалужену дилерську мережу у багатьох містах України де вас чекає широкий вибір якісної продукції від виробника. Ми раді бачити вас у наших представництвах в Рівному, Івано-Франківську, Вінниці, Луцьку, Львові, Тернополі, Житомирі, Києві, Чернівцях та інших населених пунктах.

Заказать звонок


  + 47 = 53

  ×
  Замовити дзвінок   + 79 = 86

   ×
   Заказать замер    ×
    Замовити замір     ×
     Хочу стать партнером
      + 71 = 73

      ×
      Стати дилером
       92 − = 89

       ×