Завод-виробник м. Хмельницький
(097) 076-37-86 (067) 009-96-00

Roto


Асортимент вікон ROTO

Компанія “Дах-Сервіс” пропонує мансардні віконні системи ROTO від виробника. Серед найбільш популярних високотехнологічних вікон ROTO доступні три модельні ряди.

ROTO 84 H/K

Мансардні вікна ROTO 8 серії можуть виготовлятись із деревини (K) чи пластику (Н) про що свідчить буква в назві моделі. Особливість вікон цієї серії у наступному:

ROTO 73 H/K

Вікна 7 серії відрізняються піднятою віссю повороту та 3 точками запирання з центральним замком. Ручка управління віконним замком розташована в нижній частині вікна для більшої зручності. Як сировина для рами використовується пластик чи деревина з двошаровим лаковим покриттям. Основні характеристики вікон ROTO 73 H/K наступні:

ROTO 43 H/K

Вікна ROTO 4 серії для мансардних приміщень відрізняються лише центральним розташуванням осі обертання. В цій серії представлено багато моделей вікон: з 2-4 точками запирання, різними скло-пакетами та розташуванням ручок регулювання.


Галерея

Компанія розробляє, вдосконалює і виробляє інноваційні продукти найвищої якості, в основі яких – надійність, енергозбереження і комфорт. Уся продукція ТМ Roto відповідає стандартам найвищої якості «german made»!


Безкоштовна доставка

 

Заказать звонок


  46 − 43 =

  ×
  Замовити дзвінок   76 + = 81

   ×
   Заказать замер    ×
    Замовити замір     ×
     Хочу стать партнером
      80 + = 88

      ×
      Стати дилером
       − 4 = 6

       ×