Завод-виробник м. Хмельницький
Viber Mobile WhatsApp Telegram
(097) 076-37-86 (067) 009-96-00

Roto

Німецька компанія ROTO зробила свій вагомий внесок в розвиток віконних систем, в тому числі для мансардних приміщень. Засновник компанії Вільгельм Франке в 1935 році розробив та вперше застосував на практиці поворотний механізм для вікна. Цей крок здійснив революцію в виробництві віконних систем. Відтепер вікна можна було не лише відкривати в горизонтальній площині, але і повертати вертикально.

На цьому інновації компанії не завершуються. Декілька років по тому компанія презентує на виставці принципово новий підхід до облаштування горищ та мансардних приміщень у невеличких будинках — відкидні сходи. Сьогодні такі сходи використовуються в будинках у більшості країн світу.

Асортимент вікон ROTO

Компанія “Дах-Сервіс” пропонує мансардні віконні системи ROTO від виробника. Серед найбільш популярних високотехнологічних вікон ROTO доступні три модельні ряди.

ROTO 84 H/K

Мансардні вікна ROTO 8 серії можуть виготовлятись із деревини (K) чи пластику (Н) про що свідчить буква в назві моделі. Особливість вікон цієї серії у наступному:

ROTO 73 H/K

Вікна 7 серії відрізняються піднятою віссю повороту та 3 точками запирання з центральним замком. Ручка управління віконним замком розташована в нижній частині вікна для більшої зручності. Як сировина для рами використовується пластик чи деревина з двошаровим лаковим покриттям. Основні характеристики вікон ROTO 73 H/K наступні:

ROTO 43 H/K

Вікна ROTO 4 серії для мансардних приміщень відрізняються лише центральним розташуванням осі обертання. В цій серії представлено багато моделей вікон: з 2-4 точками запирання, різними скло-пакетами та розташуванням ручок регулювання.

product-main-pic

Заказать звонок


  5 + 2 =

  ×
  Замовити дзвінок   29 + = 34

   ×
   Заказать замер

    ×
    Замовити замір

     ×
     Хочу стать партнером
      − 3 = 2

      ×
      Стати дилером
       3 + 5 =

       ×