Завод-виробник м. Хмельницький
(097) 076-37-86 (067) 009-96-00

Профнастил Т8


Гама кольорів

Нижче наведено кольори, які найбільше корстуються попитом, однак кольорова гама в наявності на виробництві набагато ширша. Також, варто враховувати, що у різних виробників металу один і той самий колір може відрізнятися за текстурою та відтінком.

Також Профнастил Т8 часто виготовляється з металу, який має покриття Printech та імітує різні породи деревини. Відстань між хвилями є досить широкою та становить 74 мм. За рахунок чого готова конструкція має вигляд фасаду обшитого вагонкою, однак, на відміну від дерева, є більш практичною.


Технічні характеристики

Виготовлення Профнастилу Т8 здійснюється на сучасному європейському обладнанні панелями до 7 м або більше за домовленістю.


Виготовлення з якісного металу

Для виготовлення Профнастилу Т8 використовується сировина відомих та перевірених постачальників таких як: Arcelor Mittal (Польща, Німеччина, Бельгія), Voestalpine (Австрія), US Steel (Словаччина) Polyurethane, SSAB (Швеція), Arvedi і Marcegaglia (Італія), Thyssen Krupp (Німеччина ), Dongbu Steel (Південна Корея), Tata Steel (Туреччина) тощо.


Структура покриття металу

основа – сталевий лист;
шар цинку;
спеціальне захисне покриття;
шар грунту;
захисне тильне покриття;
полімерне покриття з:

 • Polyester High build (Гарантія 45 років)
 • Поліестер / Матполіестер
Структура покриття металу

Галерея робіт

Профнастил Т8 є одним з найпопулярнійших фасадних матеріалів. Оскільки його легко та швидко монтувати, а готова конструкція коштує значно меньше, ніж фасад з інших матеріалів. Також, цей вид металопрофілю часто використовують в якості опалубки або для обшивки піддашшя.


Безкоштовна доставка

 

Заказать звонок


  82 − 74 =

  ×
  Замовити дзвінок   53 − 43 =

   ×
   Заказать замер    ×
    Замовити замір     ×
     Хочу стать партнером
      5 + 4 =

      ×
      Стати дилером
       54 + = 60

       ×