Завод-виробник м. Хмельницький
(097) 076-37-86 (067) 009-96-00

Профнастил Т45


Гама кольорів

Нижче наведено кольори, які найбільше корстуються попитом, однак кольорова гама в наявності на виробництві набагато ширша. Також, варто враховувати, що у різних виробників металу один і той самий колір може відрізнятися за текстурою та відтінком.


Технічні характеристики

Виготовлення Профнастилу Т45 здійснюється на сучасному європейському обладнанні панелями до 14 м або більше за домовленістю.


Виготовлення з якісного металу

Для виготовлення Профнастилу Т45 використовується сировина відомих та перевірених постачальників таких як: Arcelor Mittal (Польща, Німеччина, Бельгія), Voestalpine (Австрія), US Steel (Словаччина) Polyurethane, SSAB (Швеція), Arvedi і Marcegaglia (Італія), Thyssen Krupp (Німеччина ), Dongbu Steel (Південна Корея), Tata Steel (Туреччина) тощо.


Структура покриття металу

Окрім цинкування, металопрофіль додатково захищається шаром грунтуючого матеріалу та полімерним покриттям. Від покриття залежить і зовнішній вигляд профнастилу — він може бути матовим або глянцевим.

основа – сталевий лист;
шар цинку;
спеціальне захисне покриття;
шар грунту;
захисне тильне покриття;
полімерне покриття з:

 • Polyester High build (Гарантія 45 років)
 • Поліестер / Матполіестер
Структура покриття металу

Галерея робіт

Металопрофіль Т45 застосовується при реконструкції чи зведенні дахів, що мають невеликий кут нахилу. Здебільшого це промислові та складські приміщення, або будівлі сільскогосподарського призначення.


Безкоштовна доставка

 

Заказать звонок


  4 + 4 =

  ×
  Замовити дзвінок   + 25 = 35

   ×
   Заказать замер    ×
    Замовити замір     ×
     Хочу стать партнером
      36 − 29 =

      ×
      Стати дилером
       − 1 = 1

       ×