Завод-виробник м. Хмельницький
(097) 076-37-86 (067) 009-96-00

Блок-Хаус


Технічні характеристики

Сайдинг Блок-Хаус це металева панель, яка складається з двох хвиль і має спеціальні замкові кріплення та отвори для зручності монтажу. Виготовлення Блок-Хаусу здійснюється на сучасному європейському обладнанні панелями до 6 м або більше за домовленістю.


Добірні елементи

Комплектуючі елементи розроблені спеціально для того, щоб фасад з металевого сайдингу виглядав ідеально. Їх конструкція значно спрощує процес встановлення, приховує монтажні області та місця стику елементів.


Монтаж Блок-Хаусу

Монтаж металевого сайдингу це досить кропітка робота. Швидко та професійно її зможуть виконати кваліфіковані фахівці. Однак, в головних аспектах нескладно розібратися. Нижче наведено деякі поради для тих, хто бажає здійснити монтаж сайдингу своїми руками.

Монтаж Блок-Хаусу

Першим і дуже важливим етапом є створення рівної площини, на яку буде монтуватися металосайдинг. Її може бути змонтовано з оцинкованих профілів або з дерев’яних брусків товщиною не менше 40 мм.

Конструкція монтується за допомогою кронштейнів, що дозволяє регулювати відстань від несучої стіни. Таким чином даючи можливість вирівнювати фактичні відхилення площини стіни від вертикалі.

Металевий сайдинг для фасадів можна встановлювати як з утеплювачем, так і без нього.

Монтаж панелей здійснюється як вертикально, так і горизонтально (від низу до верху).

Деякі монтажники радять встановлювати зверху-вниз, щоб уникнути скупчення вологи в місцях стику панелей, але даний варіант більш складний в монтажі і навряд чи на стільки виправданий.


Гама кольорів

В більшості випадків металосайдинг Блок-Хаус виготовляється з металу з покриттям PRINTECH, який імітує малюнок такої деревини як: світлий та темний дуб, вишня, сосна, вільха, золотий дуб та інші. Крім того, для прикладу, 3D Дуб має додаткове покриття яке також відтворює текстуру деревини.


Структура покриття металу

основа – сталевий лист;
шар цинку;
спеціальне захисне покриття;
шар грунту;
захисне тильне покриття;
полімерне покриття з:

 • Поліестер / Матполіестер
 • Printech (під дерево)
 • Polyester High build (Гарантія 45 років)
Структура покриття металу

Виготовлення з якісного металу

Для виготовлення Металосайдингу Блок-Хаус використовується сировина відомих та перевірених постачальників таких як: Arcelor Mittal (Польща, Німеччина, Бельгія), Voestalpine (Австрія), US Steel (Словаччина) Polyurethane, SSAB (Швеція), Arvedi і Marcegaglia (Італія), Thyssen Krupp (Німеччина ), Dongbu Steel (Південна Корея), Tata Steel (Туреччина).


Галерея робіт

Металосайдинг Блок-Хаус є одним з напростіших в монтажі. За останні декілька років він набув значної популярності та зустріти будівлю “обшиту” Блок-Хаусом в наш час можна майже в кожному населеному пункті.


Безкоштовна доставка

 

Ціна металевого сайдингу під “бревно” є різною в залежності від обраної замовником сировини. Мережа представництв компанії “Дах-Сервіс” представлена в багатьох містах. Ви можете купити металевий сайдинг “блок-хаус/бревно ” в Вінниці, Рівному, Івано-Франківську, Хмельницькому, Луцьку, Тернополі, Чернівцях, Житомирі, Києві та інших населених пунктах.
Заказать звонок


  71 − 69 =

  ×
  Замовити дзвінок   59 − 58 =

   ×
   Заказать замер    ×
    Замовити замір     ×
     Хочу стать партнером
      61 + = 65

      ×
      Стати дилером
       13 + = 19

       ×