Завод-виробник металочерепиці та профнастилу
(097) 076-37-86Телефонуйте 9-18:00

Металевий сайдинг блок-хаус

Металевий сайдинг “блок-хаус”, або також вживається назва металосайдинг “бревно” ззовні виглядає під дерево. Металевий сайдинг часто використовують при зведені невеличких житлових будинків заміського типу . Готовий металевий сайдинг під “бревно” представляє собою окремі панелі, виготовлені із профільованого сталевого листа.
На відміну від звичайного профнастилу, металевий сайдинг під “блок-хаус” вирізняється привабливим зовнішнім виглядом. Оздоблені цим матеріалом стіни будинків практично не відрізняються ззовні від дерев’яних. В останній час популярним стає встановлення огорож та парканів з блок хаусу. В більшості випадків металосайдинг виготовлється з сировини PRINTECH що імітує відтінки такої деревини як: світлий та темний дуб, вишня, сосна, вільха, золотий дуб та інші.
Металевий сайдинг “бревно” може також виготовлятись з стандартної палітри кольорів RAL RR

Монтаж металосайдингу “блок-хаус” та його особливості

Кожен елемент металевого блок-хаусу має декілька шарів, які обумовлюють особливості його використання та характеристики:

Окрім базових елементів — блок-хаусу, монтажний комплект складається із наступних добірних елементів:

Ціна металевого сайдингу під “бревно” є різною в залежності від обраної замовником сировини. Мережа представництв компанії “Дах-Сервіс” представлена в багатьох містах. Ви можете купити металевий сайдинг “блок-хаус/бревно ” в Вінниці, Рівному, Івано-Франківську, Хмельницькому, Луцьку, Тернополі, Чернівцях, Житомирі, Києві та інших населених пунктах.