Завод-виробник м. Хмельницький
(097) 076-37-86 (067) 009-96-00

Софіт


Технічні характеристики

Металевий Софіт має спеціальні замкові кріплення і отвори для зручності монтажу. Виготовлення софіту проводиться на сучасному європейському обладнанні панелями від 0,2 до 6 м згідно з наданими замовником розмірами.


Добірні елементи

Комплектуючі елементи розроблені спеціально для того, щоб піддашшя виглядало ідеально. Їх конструкція значно спрощує процес установки, приховує монтажні області та місця стику елементів.


Гама кольорів

Металевий Софіт може бути виготовлений з металу з покриттям PRINTECH, який імітує такі види деревини як світлий і темний дуб, вишня, сосна, вільха, золотий дуб і інші. Крім того, наприклад, 3D Дуб має додаткове покриття, яке додатково відтворює текстуру деревини.


Структура покриття металу

основа – сталевий лист;
шар цинку;
спеціальне захисне покриття;
шар грунту;
захисне тильне покриття;
полімерне покриття з:

 • Поліестер / Матполіестер
 • Printech (під дерево)
 • Polyester High build (Гарантія 45 років)
Структура покриття металу

Виготовлення з якісного металу

Для виготовлення Металевого Софіту використовується сировина відомих та перевірених постачальників таких як: Arcelor Mittal (Польща, Німеччина, Бельгія), Voestalpine (Австрія), US Steel (Словаччина) Polyurethane, SSAB (Швеція), Arvedi і Marcegaglia (Італія), Thyssen Krupp (Німеччина ), Dongbu Steel (Південна Корея), Tata Steel (Туреччина), Китай та Україна.


Софіт Фотогалерея

Металевий Софіт не тільки практичний, але і виглядає оригінально. Зроблений з металу з покриттям Printech “під дерево” він імітує дерев’яний шліфований брус, тільки з перфорацією.


Безкоштовна доставка

Заказать звонок


  43 + = 53

  ×
  Замовити дзвінок   18 − 16 =

   ×
   Заказать замер    ×
    Замовити замір     ×
     Хочу стать партнером
      − 1 = 4

      ×
      Стати дилером
       28 − = 22

       ×