Завод-виробник м. Хмельницький
Viber Mobile WhatsApp Telegram
(097) 076-37-86 (067) 009-96-00

Штахети напівкруглі

Металеві ШТАХЕТИ це сучасний матеріал для облаштування огорож різної складності. Конструкція штахетника дозволяє монтувати паркани, ворота та хвіртки різних варіацій і видів. Також він відомий як Євроштахетник або Європпланка, оскільки вже давно користується популярністю в Європі.


Виготовлення та гарантія


Виготовлення з якісного металу

Штахетник виготовляється з сировини відомих і перевірених постачальників таких як: Arcelor Mittal (Польща, Німеччина, Бельгія), Voestalpine (Австрія), US Steel (Словаччина), SSAB (Швеція), Arvedi і Marcegaglia (Італія), Thyssen Krupp (Німеччина), Dongbu Steel (Південна Корея), Tata Steel (Туреччина) і (Stalcolor) Білорусія. Ціна штахет залежить від виду обраного металу.


Кольорова гама


Варіанти монтажу

Істотні перевагою металевого штахетника є різноманітність варіацій його кріплення. Так, наприклад, штахетник може бути встановлено з одного боку напрявляючих або з обох боків, а також горизонтально, вертикально або навіть по діагоналі.

Також, металевий паркан є одним з кращих матеріалів для розсувних або відкатних воріт. Ворота з двостороннім заповненням наживо виглядають дуже незвично і, на перший погляд, навіть і не скажеш, що вони зроблені з штахет.


Виробництво штахетника

Виробництво паркану здійснюється на сучасному європейському обладнанні, що дозволяє виготовляти якісну продукцію.


Галерея робіт

Завдяки простоті монтажу і порівняно невисокій вартості евроштахети в останні роки набули значної популярності. І все тому, що вони легко поєднуються з будь-яким дизайном і гармонійно його доповнюють.


Безкоштовна доставка


Купувати у нас штахети вигідно!

 

Заказать звонок


  82 + = 87

  ×
  Замовити дзвінок   23 + = 24

   ×
   Заказать замер

    ×
    Замовити замір

     ×
     Хочу стать партнером
      14 − = 13

      ×
      Стати дилером
       + 86 = 93

       ×