Завод-виробник м. Хмельницький
(097) 076-37-86 (067) 009-96-00

Корабельна дошка


Технічні характеристики

Сайдинг Корабельна дошка є найбільш міцним в своїй категорії. Він має вузьку ширину панелі і велику кількість вигинів, які служать також в якості додаткових ребер жорсткості. Устаткування, на якому виготовляється сайдинг Корабельна дошка має додатковий вал, який може надавати сайдингу текстуру “Короїд”. Виготовлення сайдингу Корабельна дошка здійснюється панелями до 6 м або більше за домовленістю.


Добірні елементи

Комплектуючі елементи розроблені спеціально для того, щоб фасад з металевого сайдингу виглядав ідеально. Їх конструкція значно спрощує процес встановлення, приховує монтажні області та місця стику елементів.


Монтаж сайдингу Корабельна дошка

Монтаж металевого сайдингу це досить кропітка робота. Швидко та професійно її зможуть виконати кваліфіковані фахівці. Однак, в головних аспектах нескладно розібратися. Нижче наведено деякі поради для тих, хто бажає здійснити монтаж сайдингу своїми руками.

монтаж сайдингу Корабельна дошка

Першим і дуже важливим етапом є створення рівної площини, на яку буде монтуватися металосайдинг. Її може бути змонтовано з оцинкованих профілів або з дерев’яних брусків товщиною не менше 40 мм.

Конструкція монтується за допомогою кронштейнів, що дозволяє регулювати відстань від несучої стіни. Таким чином даючи можливість вирівнювати фактичні відхилення площини стіни від вертикалі.

Металевий сайдинг для фасадів можна встановлювати як з утеплювачем, так і без нього.

Монтаж панелей здійснюється як вертикально, так і горизонтально (від низу до верху).

Деякі монтажники радять встановлювати зверху-вниз, щоб уникнути скупчення вологи в місцях стику панелей, але даний варіант більш складний в монтажі і навряд чи на стільки виправданий.

Гама кольорів

В більшості випадків металосайдинг Корабельна дошка виготовляється з металу з покриттям PRINTECH, який імітує малюнок такої деревини як: світлий та темний дуб, вишня, сосна, вільха, золотий дуб та інші. Крім того, для прикладу, 3D Дуб має додаткове покриття яке також відтворює текстуру деревини.


Структура покриття металу

основа – сталевий лист;
шар цинку;
спеціальне захисне покриття;
шар грунту;
захисне тильне покриття;
полімерне покриття з:

 • Поліестер / Матполіестер
 • Printech (під дерево)
 • Polyester High build (Гарантія 45 років)
Структура покриття металу

Виготовлення з якісного металу

Для виготовлення Металосайдингу Корабельна дошка використовується сировина відомих та перевірених постачальників таких як: Arcelor Mittal (Польща, Німеччина, Бельгія), Voestalpine (Австрія), US Steel (Словаччина) Polyurethane, SSAB (Швеція), Arvedi і Marcegaglia (Італія), Thyssen Krupp (Німеччина ), Dongbu Steel (Південна Корея), Tata Steel (Туреччина).


Сайдинг Корабельна дошка Фотогалерея

Сайдинг Корабельна дошка має всім добре знайому форму і не потребує реклами. Фасад з такого виду сайдингу можна зустріти майже в кожному населеному пункті. Однак, це переважно фасади з вінілового сайдингу. У свою чергу, металевий сайдинг більш надійний і довговічний. Також, останнім часом досить популярними стають паркани і ворота, виготовлені з сайдингу Корабельна дошка.


Безкоштовна доставка

Заказать звонок


  + 5 = 8

  ×
  Замовити дзвінок   94 − 86 =

   ×
   Заказать замер    ×
    Замовити замір     ×
     Хочу стать партнером
      57 − = 53

      ×
      Стати дилером
       3 + 1 =

       ×