Завод-виробник м. Хмельницький
(097) 076-37-86 (067) 009-96-00

Калькулятор штахетника

Калькулятор штахетника металевого для забору

Як розрахувати вартість штахетника самостійно?

Це одне з найпопулярніших питань в інтернеті, серед тих, хто цікавиться даним питанням. Калькулятор штахетника на даній сторінці, на жаль, не видає повні дані. Оскільки є ще такі чинники як: колір, вид покриття, текстура, спосіб заповнення огорожі, гарантія і, звичайно ж, ціна! Від кожної з цих складових може залежати остаточний вибір. Тому, найкращим варіантом буде відправити запит нам на прорахунок і підбір найбільш вигідної пропозиції. Консультація і прорахунок вартості є БЕЗКОШТОВНИМИ.

То, як все-таки зробити розрахунок вартості самостійно? – Спершу потрібно визначитися з варіантом заповнення (одностороннє або двостороннє) і видом кріплення (горизонтально або вертикально). Наприклад, для одностороннього заповнення стандартний зазор між штакетами – 4 см, при двосторонньому – від 6 до 10 см. Це впливає на кількість штакет. Тоді як, від виду кріплення (розташування) залежить ширина секцій і довжина штакет. Так, у випадку звичайного вертикального одностороннього заповнення, розрахунки будуть проводитися за наступними формулами. “Кількість штахет = Довжина огорожі / (Ширина штакхт + Ширина зазору між штахетами)”. І “Підсумкова вартість = Висота паркану * Кількість штахет * Ціна за м / пог”. Для інших конфігурацій формули схожі.

Від чого залежить вартість?

Одним з головних чинників, який впливає на вартість продукції нашого Заводу це метал, з якого вона виготовляється. Оператору, який задіяний в процесі виготовлення немає ніякої різниці який саме метал взяти в роботу. Також, це не вплине на час виготовлення. Однак, якість обраного металу безпосередньо вплине на термін служби продукції. Тому, вкажіть якість і ціновий діапазон, який Вас цікавить і надішліть нам запит. Так наші менеджери зможуть краще Вам допомогти. А скоріше навіть запропонувати більш вигідний варіант, про який Ви можливо навіть і не знали.

Більше інформації про розрахункової вартості на сайті нашого Заводу Дах-Сервіс Хмельницький Дах-Сервіс і на інших наших сайтах RainGuard

Заказать звонок


  59 − = 55

  ×
  Замовити дзвінок   37 + = 40

   ×
   Заказать замер    ×
    Замовити замір     ×
     Хочу стать партнером
      1 + 6 =

      ×
      Стати дилером
       4 + 1 =

       ×