Завод-виробник м. Хмельницький
(097) 076-37-86 (067) 009-96-00

Fakro

Мансардні вікна виробництва компанії FAKRO – другі за популярністю в усьому світі. Польський виробник мансардних вікон та супутніх товарів FAKRO працює на ринку понад 25 років і постачає власну продукцію в країни Європи, Америки та Азії.

Передусім, продукція FAKRO відома завдяки використанню надсучасного обладнання на майже безвідходному їх виробництві. Переважно, компанія виготовляє вікна із високоякісної деревини, однак останнім часом в асортименті продукції доступні металеві і пластикові мансардні вікна різної конфігурації.

У чому основні переваги вікон FAKRO?

Компанія FAKRO пропонує споживачам не тільки якісні мансардні віконні системи, але і широкий вибір дахових сходів, в тому числі складних, та паро- і гідроізоляційні матеріали для будинків.

Турботу компанії про навколишнє середовище повністю підтверджує технологічний процес виробництва вікон та інших матеріалів. Заготівля деревини для віконних рам відбувається з одночасною висадкою нових дерев. Виробництво та обробка пластикових елементів майбутніх вікон відбувається лише з використанням повністю екологічних технологій з нульовим негативним впливом на довкілля.

До унікальних конкурентних переваг мансардних віконних систем FAKRO варто віднести:

product-main-pic

Заказать звонок


  39 − 33 =

  ×
  Замовити дзвінок   53 + = 54

   ×
   Заказать замер

    ×
    Замовити замір

     ×
     Хочу стать партнером
      + 64 = 71

      ×
      Стати дилером
       + 88 = 96

       ×