Завод-виробник металочерепиці та профнастилу
(097) 076-37-86Телефонуйте 9-18:00

Elit-dah

Для надання привабливого зовнішнього вигляду вашій оселі кращим вибором стане металочерепиця ELIT-DAH виробництва компанії “Дах-Сервіс”. Її основні відмінності — це вишуканий зовнішній вигляд, розмаїття кольорової гамми та високий рівень якості. Вибір металочерепиці даного виду є найбільш економним рішенням. Оскільки іі корисна ширинна значно відрізняється від подібних аналогів.

Металочерепиця ELIT-dah виготовляється виключно із високоякісного сталевого гарячеоцинкованого профілю таких виробників, як Arcelor Mittal (Німеччина, Бельгія, Польща), Dongbu Steel (Південна Корея), U.S Steel (Словаччина) та інших. Довговічність представленої металочерепиці обумовлена спеціальним багатошаровим покриттям, котре включає:

Металочерепиця від виробника “Дах-Сервіс” пропонується в широкому асортименті кольорів. Одна із її переваг — це можливість використання для покрівлі дахів із широким діапазоном кутів нахилу. Зручний при встановленні профіль надійно захищає від вологи і не потребує догляду.

Характеристики металочерепиці ELIT-DAH

Профіль металочерепиці ELIT-DAH має наступні габаритні характеристики:

Ціна металлочерепиці данного виду дещо вища від моделей Opal , Klasik. Але кількість матеріалу буде витрачено менше , завдячуючи хорошим параметрам корисної ширини.

Купити металочерепицю ELIT-DAH та інших марок ви можете в широкій дилерській мережі компанії “Дах-Сервіс”, представленої в Івано-Франківську, Вінниці, Хмельницькому, Житомирі, Тернополі, Чернівцях, Львові, Луцьку, Рівному та інших.

Спеціалісти компанії “Дах-Сервіс” допоможуть підібрати оптимальне рішення у відповідності до ваших потреб. Ви також можете отримати замовлену продукцію з доставкою на будівельний майданчик.

 

product-main-pic