Завод-виробник м. Хмельницький
(097) 076-37-86 (067) 009-96-00

Добiрнi елементи

Покрівельні матеріали є основою для зведення або реконструкції даху будь-якої конфігурації. Але без якісних аксесуарів та добірних елементів неможливо обладнати дах, що забезпечував би надійний захист та мав довершений зовнішній вигляд.

Добірні елементи для покрівельних робіт відіграють важливу роль при будівництві і виконують одразу декілька функцій:

Виробництво добірних елементів компанією “Дах-Сервіс”

Завод покрівельних матеріалів “Дах-Сервіс” пропонує комплексні рішення для даху житлових і господарських будівель. Доступні в асортименті аксесуари для даху охоплюють весь перелік необхідних елементів для покрівельних робіт будь-якої складності. При необхідності, компанія “Дах-Сервіс” може виконати індивідуальні замовлення на виготовлення добірних елементів по кресленню замовника.

Виробництво добірних елементів відбувається із оцинкованого сталевого листа, що формується у готовий профіль методом холодного прокату. Корозійна стійкість готової продукції досягається завдяки обробці грунтуючим матеріалом, антикорозійним шаром та полімерним покриттям.

Товщина та довжина готових виробів складає 0,5 та 2 000 мм відповідно. Підбір кольору добірних елементів здійснюється за палітрою RAL, так само як і металочерепиця та покрівельний металопрофіль. Це дозволяє підібрати аксесуари у точній відповідності до кольору покрівельних матеріалів замовника.

Особливості підбору добірних елементів

Оскільки добірні елементи та аксесуари для даху є невіддільною частиною покрівельних робіт, слід заздалегідь подумати про їх придбання та купувати разом з покрівельними матеріалами.

По-перше, це дасть змогу уникнути розбіжностей в кольорі, котрий може відрізнятися у різних виробників. Попри використання загальноприйнятої палітри RAL, відтінок може мати відмінності, котрі при великій площі даху будуть помітні.

По-друге, вартість повного комплекту необхідних матеріалів для покрівельних робіт буде нижчою, ніж при купівлі їх окремо. Такий підхід дозволяє також правильно розрахувати кількість та розміри необхідних елементів спеціалістами компанії-виробника.

По-третє, при купівлі добірних елементів необхідно звертати увагу на якість самих матеріалів. Не варто економити, купуючи елементи, в яких відсутнє фарбування або антикорозійне покриття. Така економія призведе до більших витрат ближчим часом.

Заказать звонок


  99 − 92 =

  ×
  Замовити дзвінок   13 − = 6

   ×
   Заказать замер    ×
    Замовити замір     ×
     Хочу стать партнером
      + 1 = 7

      ×
      Стати дилером
       97 − 88 =

       ×