Завод-виробник м. Хмельницький
(097) 076-37-86 (067) 009-96-00

Добірні елементи


Добірні елементи

Завод покрівельних матеріалів “Дах-Сервіс” окрім типових розмірів добірних елементів пропонує виготовлення металевих аксесуарів для покрівельних робіт знідно індивідуальних розмірів замовника. Наші спеціалісти допоможуть провести необхідні розрахунки та підберуть оптимальне рішення у відповідності до проекту вашого будинку та конфігурації даху.

Назва Довжина Макет Фото
Коньок круглий великий Коньок круглий великий Коньок круглий великий
Коньок круглий малий Коньок круглий малий Коньок круглий малий
Коньок трапецїєю Коньок трапецїєю Коньок трапецїєю
Коньок трикутний прямий Коньок
Коньок прямий Коньок прямий Коньок прямий
Кут зовнішній
Кут внутрішній Кут внутрішній Кут внутрішній
Вітрова планка верхня Вітрова планка верхня Вітрова планка верхня
Єндова Єндова Єндова
Єндова декоративна Єндова декоративна Єндова декоративна
Планка карнизу Планка карнизу Планка карнизу
Сніговий бар’єр 0,39м Сніговий бар`єр Сніговий бар`єр
З’єднувальна планка З’єднувальна планка

Гама кольорів

Нижче наведено кольори, які найбільше корстуються попитом, однак кольорова гама в наявності на виробництві набагато ширша. Також, варто враховувати, що у різних виробників металу один і той самий колір може відрізнятися за текстурою та відтінком.


Безкоштовна доставка

 • Коник — основний елемент скатного даху будь-якої конфігурації. З’єднуючи ребра покрівлі, він забезпечує захист від проникнення вологи та опадів. Коник в поперечному розрізі представляє собою кутовий профіль. Згин профілю називається ковзанами і може мати різну форму або додаткові вентиляційні отвори.
 • Карнизна планка може використовуватись разом із коником і також є одним із важливих елементів покрівлі. В переважній більшості випадків вона використовується саме з дахами, вкритими металочерепицею або металевим покрівельним профілем.
 • Вітрова планка слугує захистом торцевої частини покрівлі від проникання вологи, дощу, снігу під час сильних поривів вітру.
 • Планки примикання широко застосовуються для обробки та зашивання місць контакту покрівельного матеріалу із іншими архітектурними елементами даху — коминами, вентиляційними отворами та стінами.
 • Ендови застосовуються для відводу води з даху та покрівлі. Ендова розміщається по-різному, в залежності від проекту покрівлі та конструкції даху.
 • Водостічні жолоби збирають воду і направляють її потік до водостічної системи, котра вже відводить її поза межі даху.
 • Утримувачі снігу розміщуються безпосередньо на самій покрівлі та забезпечують захист людей та техніки коло будинку від зсуву снігової маси, що знаходиться на даху.
Заказать звонок


  52 − = 44

  ×
  Замовити дзвінок   7 + 2 =

   ×
   Заказать замер

    ×
    Замовити замір

     ×
     Хочу стать партнером
      26 + = 27

      ×
      Стати дилером
       26 − 20 =

       ×