Завод-виробник м. Хмельницький
(097) 076-37-86 (067) 009-96-00

Добірні елементи


Добірні елементи

Завод покрівельних матеріалів “Дах-Сервіс” окрім типових розмірів добірних елементів пропонує виготовлення металевих аксесуарів для покрівельних робіт знідно індивідуальних розмірів замовника. Наші спеціалісти допоможуть провести необхідні розрахунки та підберуть оптимальне рішення у відповідності до проекту вашого будинку та конфігурації даху.

НазваДовжинаМакетФото
Коньок круглий великийКоньок круглий великийКоньок круглий великий
Коньок круглий малийКоньок круглий малийКоньок круглий малий
Коньок трапецїєюКоньок трапецїєюКоньок трапецїєю
Коньок трикутний прямийКоньок
Коньок прямийКоньок прямийКоньок прямий
Кут зовнішній
Кут внутрішнійКут внутрішнійКут внутрішній
Вітрова планка верхняВітрова планка верхняВітрова планка верхня
ЄндоваЄндоваЄндова
Єндова декоративнаЄндова декоративнаЄндова декоративна
Планка карнизуПланка карнизуПланка карнизу
Сніговий бар’єр0,39мСніговий бар`єрСніговий бар`єр
З’єднувальна планкаЗ’єднувальна планка

Гама кольорів

Нижче наведено кольори, які найбільше корстуються попитом, однак кольорова гама в наявності на виробництві набагато ширша. Також, варто враховувати, що у різних виробників металу один і той самий колір може відрізнятися за текстурою та відтінком.


Безкоштовна доставка

 • Коник — основний елемент скатного даху будь-якої конфігурації. З’єднуючи ребра покрівлі, він забезпечує захист від проникнення вологи та опадів. Коник в поперечному розрізі представляє собою кутовий профіль. Згин профілю називається ковзанами і може мати різну форму або додаткові вентиляційні отвори.
 • Карнизна планка може використовуватись разом із коником і також є одним із важливих елементів покрівлі. В переважній більшості випадків вона використовується саме з дахами, вкритими металочерепицею або металевим покрівельним профілем.
 • Вітрова планка слугує захистом торцевої частини покрівлі від проникання вологи, дощу, снігу під час сильних поривів вітру.
 • Планки примикання широко застосовуються для обробки та зашивання місць контакту покрівельного матеріалу із іншими архітектурними елементами даху — коминами, вентиляційними отворами та стінами.
 • Ендови застосовуються для відводу води з даху та покрівлі. Ендова розміщається по-різному, в залежності від проекту покрівлі та конструкції даху.
 • Водостічні жолоби збирають воду і направляють її потік до водостічної системи, котра вже відводить її поза межі даху.
 • Утримувачі снігу розміщуються безпосередньо на самій покрівлі та забезпечують захист людей та техніки коло будинку від зсуву снігової маси, що знаходиться на даху.
Заказать звонок


  + 13 = 18

  ×
  Замовити дзвінок   − 7 = 2

   ×
   Заказать замер    ×
    Замовити замір     ×
     Хочу стать партнером
      − 1 = 1

      ×
      Стати дилером
       61 + = 66

       ×