Прайс-листЗавантажити прайс
Завод-виробник металочерепиці та профнастилу
(067) 009-96-00Телефон менеджера

Металеві штахети

Металевий штахетник широко застосовується в Європі та світі для виготовлення парканів. Споруджені з його використанням огорожі мають привабливий зовнішній вигляд, забезпечують надійний захист від тварин та проникнення сторонніх, а головне, не потребують особливого догляду і регулярного фарбування.

На замовлення клієнта компанія “Дах-Сервіс” пропонує штахетник від виробника в широкому розмаїтті кольорів та профілів. Незважаючи на відносну простоту, якою відрізняється виробництво штахетника, якісну продукцію з-поміж іншої виділяють певні деталі:

В асортименті продукції компанії “Дах-Сервіс” представлений металевий штахетник для спорудження парканів будь-якого розміру та габаритів. Зробити замовлення чи отримати вичерпну консультацію по продукції ви можете в головному офісі компанії “Дах-Сервіс”.

До ваших послуг широка дилерська мережа “Дах-Сервіс”, представлена в Чернівцях, Рівному, Івано-Франківську, Вінниці, Луцьку, Львові, Тернополі, Житомирі, Хмельницькому, Києві та інших населених пунктах України.